با امضای تفاهم نامه مشترک صورت گرفت:

با امضای تفاهم نامه مشترک صورت گرفت:

حمایت رسمی کارگاه تولیدی صنعتی سَن سُوَن از نخستین همایش و نمایشگاه ملی سنگدانه

کارگاه تولیدی صنعتی سَن سُوَن به جمع حامیان برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه ملی سنگدانه ایران پیوست.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان شن و ماسه استان تهران با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری، کارگاه تولیدی صنعتی سَن سُوَن به جمع حامیان برگزاری نخستین همایش و نمایشگاه ملی سنگدانه ایران پیوست. این همایش و نمایشگاه در تاریخ‌های 14، 15 و 16 مهرماه سال جاری و هم‌زمان با هفدهمین همایش روز بتن در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار خواهد شد.

درباره سَن سُوَن

کارگاه تولیدی صنعتی سَن سُوَن که دارای بیش از 50 سال سابقه مفید و تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع سرند، ماسه‌شوی، فیدر گریزلی، نوار نقاله، تیکنر (تصفیه آب)، هیدروکن، فک، سوپریور و دیگر تاسیسات شن و ماسه بوده است.

این کارگاه دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت می‌باشد و مطابقت محصولات تولید شده با استانداردهای بین‌المللی و همچنین کیفیت هرچه بهتر با قیمت مناسب‌تر از موضوعا تبسیار مهم در خط مشی تولید این شرکت می‌باشد. لذا این مجموعه آمادگی خود را جهت هرگونه مشاوره قبل از فروش و همچنین با دارا بودن تیم تعمیر و نگهداری متخصص، پشتیبانی پس تز فروش را در کلیه موارد طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی تاسیسات شن و ماسه در تمامی نقاط کشور اعلام می‌دارد.

این کارگاه محصولات تولیدی خود را از زمان نصب، به مدت شش ماه گارانتی می‌نماید. این مجموعه تأمین‌کننده بیش از 80درصد قطعات و لوازم اصلی دستگاه‌های فوق برای همکاران و جوابگوی نیاز بازار در تمامی زمینه‌های مربوط در این سطح می‌باشد.