فراخوان حمایت از برگزاری نخستین همایش ملی سنگدانه ایران

 

 

فراخوان حمایت از برگزاری نخستین همایش ملی سنگدانه ایران

به همت انجمن صنفی تولیدکنندگان شن و ماسه استان تهران در کنار انجمن‌های استانی و با همکاری مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، خانه معدن ایران و جمع زیادی از نهادهای دولتی و شرکت‌های خصوصی امسال اولين همايش ملی سنگدانۀ ایران با حضور بیش از یک‌هزار تولید کنندۀ شن و ماسه از سراسر کشور در روزهای 14، 15 و 16 مهر سال جاری در مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه جانبی این همایش با حضور بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های ماشین‌آلات و تامین‌کنندگان قطعات و لوازم مصرفی معادن شن و ماسه دایر شده و برنامه‌های متنوعی از قبيل سخنرانی‌های علمی، معرفی برترين پروژه‌های سال گذشته و مجريان آن‌ها، معرفی برگزيدگان مسابقات دانشجويی سراسر كشور، كارگاه‌های آموزشی و نمايشگاه تخصصی جانبی و با حضور شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی، مسئولان کشوری و لشکری، مدیران وزارتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای این همایش در نظر گرفته شده است. همچنین با توجه به برگزاری هم‌زمان با هفدهمين همايش روز بتن و يازدهمين کنفرانس ملی بتن، شاهد حضور شرکت‌های بزرگ بتن، آسفالت، پیمانکاران و سازندگان معتبر کشور در این همایش خواهیم بود.

 در همین خصوص از تمامی شرکت‌های فعال و مرتبط دعوت می‌شود برای اطلاع از چگونگی حضور و حمایت از این همایش و نمایشگاه به دبیرخانه همایش واقع در دفتر انجمن صنفی تولیدکنندگان شن و ماسه استان تهران مراجعه کنند.

آدرس دبیرخانه: کمربندی تهران اندیشه (شهریار) -بعداز پلیس راه شهریار-جنب میدان -معادن-پشت پمپ بنزین چیتگر - تلفن: 46061326   فاكس: 46061376

دبیر همایش: صفری 09212793734